در حال بارگذاری ...

لیست آرزوها
لیست آرزوهای شما خالی می باشد!

جهت مشاهده به حساب کاربری خود وارد شوید.

  1. اوینسان /
  2. وبلاگ /
  3. ناهار خوری /
  4. ۷ ایده ساده و زیبا برای داشتن میز صبحانه خوری جذاب
تصویر 7 میز صبحانه خوری جذاب

۷ ایده ساده و زیبا برای داشتن میز صبحانه خوری جذاب

وجود فضایی برای سرو صبحانه می تواند انگیزه شروع کردن یک صبح پرطراوت را در افراد خانواده بیشتر کند. داشتن یک میز صبحانه خوری ساده می تواند مقدمه ای برای داشتن صبحانه ای منظم در خانواده باشد! احتمالاً بسیاری از ما این ایده را داشته ایم که فضایی برای این منظور داشته باشیم ولی دور از انجام بودن آن، ما را منصرف کرده است. در این نوشته ائوینسان با 7 ایده متنوع به شما نشان می دهد که می توانید این فکرتان را عملی کنید.

 

 

1.    میز صبحانه خوری دو نفره

به آشپزخانه نگاهی دوباره بیندازید، اگر فضایی دارید که می توانید گوشه ای دنج برای یک میز و دو صندلی ایجاد کنید، دست به کار شوید. برای این کار خود را درگیر ست کردن میز و صندلی نکنید! می توانید از وسایلی که دارید استفاده کنید. پس اگر صندلی هایتان هماهنگ نیستند نگران نباشید. خودِ این ناهماهنگی فضایی خاص را ایجاد می کند.

 

 

2.    میز صبحانه خوری کنار میز جزیره

یکی از کاربردهای زیبا از میز جزیره، استفاده به عنوان میز صبحانه خوری است. می توانید یک فضای دنج با دکوراسیونی هماهنگ با کابینت ها در اطراف میز جزیره خلق کنید. علاوه بر این در آشپزخانه است و می توانید در زمان آماده کردن صبحانه نیز صرفه جویی می کنید.

 

 

 

3.    کنار پنجره، فضای عالی برای میز صبحانه خوری

اگر چنین پنجره ای در منزل دارید، شک نکنید که بهترین مکان برای تدارک دیدن یک میز صبحانه خوری مستطیل و آفریدن یک فضای دنج برای صرف صبحانه و مطالعه روزنامه صبحگاهی است. کنار پنجره یکی از جذاب ترین بخش های خانه است که برای این منظور می تواند به کار گرفته شود. با اندکی سلیقه می توانید با قرار دادن چند کوسن فضا را دلنشین تر کنید.

 

 

 

4.    فضای سه کنج برای میز صبحانه خوری

سه کنجی برای داشتن یک فضای دنج و دوست داشتنی بسیار گزینه مناسبی است؛ با چیدمانی یو شکل می توان از تمام بخش های آن به خوبی استفاده کرد.اگر به تصاویر زیر نگاه کنید متوجه خواهید شد که یکی از زیباترین و متنوع ترین ایده ها برای قرار دادن میز صبحانه خوری است. دنج بودن این فضا، ناخودآگاه شما را به سمت خود می کشاند و حتی در بین روز هم می توانید از فضای آن به خوبی برای کارهای مختلف مانند مطالعه از آن استفاده کنید. از این ایده در بیشتر رستوران ها استفاده می شود که انتخاب خوبی برای خانه های کوچک نیز هست؛ زیرا فضای کوچک یا پرت را به حالت بهینه می توان استفاده کرد.

 

 

 

5.    قرار دادن میز صبحانه خوری با استفاده از پارتیشن

با قرار دادن یک پارتیشن یا دیوار کوتاه در کنار آشپزخانه یا فضایی که در منزل دارید، می توانید یک میز صبحانه خوری مناسب را در کنار آن جای دهید. البته این ایده برای میز صبحانه خوری دو نفره بسیار کاربردی تر است که در میان زوج های جوان طرفداران زیادی دارد. با قرار دادن این پارتیشن که با بقیه دکوراسیون هماهنگی دارد، یک فضای خاص نیز خلق کرده اید. به نمونه های زیر نگاه کنید.

 

 

6.    طراحی غرفه ای شکل برای میز صبحانه خوری

 این ایده برای ساخت گوشه ای دنج مناسب ترین حالت است! اگر در دیواری از منزل تورفتگی ای وجود دارد و در بیشتر مواقع نمی دانید چیدمان آن چطور باید باشد، باید بگویم حتماً این ایده را استفاده کنید. این فضا قرار دادن میز صبحانه خوری را راحت تر هم می کند. البته بهترین روش این است که از یک طراح برای این کار کمک بگیرید تا از یک فضای مرده یک فضای دلنشین و جذاب برای صرف صبحانه، نوشیدن قهوه و مطالعه روزنامه اول صبح خلق کند.

 

 

 

7.    میز صبحانه خوری شخصی

با آشنایی با این ایده ها، اگر فضایی دارید که با این ایده ها همخوانی ندارد، می توانید ترکیبی از این ایده ها را به کار بگیرید و یک فضای صبحانه خوری منحصر به فرد ایجاد کنید. احساس داشتن یک فضای خاص برای صبحانه خوردن، شروع یک روز پرانرژی را نوید می دهد.

 


با نگاهی به فضایی منزلتان، مکانی مناسب برای قرار دادن میز صبحانه خوری در نظر بگیرید. یکی از ایده ها را مطابق با سلیقه خودتان انتخاب کنید و دست به کار شوید.

 

 

 

 

 

 

 

نظر خود را برای مطلب بنویسید