در حال بارگذاری ...

لیست آرزوها
لیست آرزوهای شما خالی می باشد!

جهت مشاهده به حساب کاربری خود وارد شوید.

  1. اوینسان /
  2. وبلاگ /
  3. راهروها و پله ها /
  4. نرده های زیبا برای آپارتمان های دوبلکس
تصویر نرده های زیبا برای برای آپارتمان های دوبلکس

نرده های زیبا برای آپارتمان های دوبلکس

نرده یکی از مواردی است که در دکوراسیون داخلی، ممکن است بسیاری آن را نادیده بگیرند؛ اما زیبایی و تأثیرگذاری آن در هارمونی دکوراسیون داخلی بسیار قابل توجه است. با انتخاب یا طراحی نرده های زیبا می توانید دکوراسیون منزلتان را از همه جهت کامل کنید. در این مطلب ائوینسان قصد دارد نکات و نمونه هایی از نرده های زیبا در خانه های دوبلکس را مطرح کند که شما بتوانید واقعیت تأثیرگذاری این نرده ها را در منزل و به خصوص راه پله ها ببینید.


1.    نرده چوبی

قاعدتاً برای انتخاب نرده باید به سبک دکوراسیون داخلی خانه توجه داشته باشیم؛ نرده های چوبی که در تصویر زیر هم مشاهده می کنید برای دکوراسیونی به سبک روستیک یا کلاسیک انتخاب بسیار خوبی خواهند بود. چوب فضا را گرم تر و صمیمی تر می کند. نمونه های مختلف از نرده های چوبی با جزئیات و حکاکی های بسیار تا انواع ساده و مینیمال آن در بازار موجود است.

 

 


رنگ چوبی که انتخاب می کنید می تواند در هماهنگی یا تضاد با سایر رنگ های دکوراسیون باشد؛ بستگی به این دارد که می خواهید راه پله عنصری چشمگیرتر باشد یه یکی از عناصر طراحی داخلی مانند سایر جزئیات به نظر برسد.

 

 

 

2.    نرده استیل 

متریال استیل یکی از مواردی است که در سبک مدرن به خوبی استفاده می شود. نرده های استیل جلوه متفاوتی به دکوراسیون منزل شما می بخشند و در خانه های دوبلکس به زیبایی می توان از آن ها بهره برد. در هر دو راه پله مستقیم یا گرد جذابیت خاصی دارند و دوام بالایی را برای استفاده مداوم از خود نشان داده اند.

 

 

 

 

3.    نرده فانتزی

نرده های فانتزی همانطور که از نامشان پیداست، اهمیتی ندارد از چه متریالی ساخته شده باشند، می توانند اشکال فانتزی مختلفی داشته باشند! مثلاً شبیه به یک درخت باشند، یا با الهام از گیاهان و برگ آن ها طراحی و ساخته شوند. اگر دکوراسیون داخلی شما به سبکی خاص است، می توانید با خلاقیت از این نرده ها استفاده کنید. 

 

 

 

 

 

 

4.    نرده شیشه ای

یکی دیگر از مصالحی که در سبک مدرن به خوبی و زیبایی استفاده می شود، شیشه است؛ نرده تمام شیشه ای می تواند در منزل دوبلکس، راه پله را به یک عنصر خاص و زیبا تبدیل کند. نرده های شیشه ای در خانه های دوبلکس با بیشترین استقبال مواجه شده اند. این نرده ها از شیشه سکوریت تهیه می شوند، پس نگران شکستن آن ها نباشید.

 

 

 

 

 

 

5.    نرده بتنی

ممکن است در برخی از فضاها داشتن نرده های توپر بهتر از نرده های شفاف باشد، در این صورت از نرده های دیوار مانند و معمولاً بتنی استفاده می شود. در ویلاهای مدرن امروزی استفاده از نرده های بتنی بسیار بیشتر از قبل شده است و البته هم نشینی خوبی با تمام دکوراسیون دارند. از آنجایی که نرده های بتنی ظاهری خاص و متفاوت دارند، در فضای داخلی بسیار چشمگیر تر و شاخص تر هستند.

 

 

 

6.    نرده سفالی!

یک روش بسیار متفاوت و خاص استفاده از نرده های سفالی است! این متریال شاید کمتر در نرده راه پله دیده شده باشد، اما اگر خلاقیت داشته باشید می توانید از این متریال دوست داشتنی به زیباترین شکل استفاده کنید. فرم ها و اشکال متفاوتی از سفال به این منظور استفاده می شود. در تصویر زیر نمونه جالبی از آن را می توانید ببینید.

 

 

7.    نرده فلزی

یکی دیگر از مواردی که می توان برای نرده خانه های دوبلکس استفاده کرد، نرده فلزی است. انواع بسیار مختلف و متفاوتی دارد و حتی می توانید مدل هایی که در ذهن دارید را نیز سفارش دهید! مانند نرده چوبی انواع ساده و حکاکی شده آن نیز موجود است. نمونه بارز این نوع نرده، فرفورژه های زیبا هستند که در بسیاری از خانه ها دیده اید.

 

 

 

با توجه به فضای دکوراسیونی که دارید می توانید یکی از متریال و مدل های نرده را انتخاب کنید؛ انعطاف پذیر بودن طراحی با بعضی از این مصالح به قدری زیاد است که شما می توانید طرحی که در ذهن دارید را با یک طراح مطرح کنید تا به بهترین شکل شما را راهنمایی کند. اگر طرح خاصی دارید که مشابه آن نبوده، ممکن است کمی هزینه شما را بالا ببرد. 
 

نظر خود را برای مطلب بنویسید